Společnost Hš Rustikal stylové kuchyně již více než dvacet let nabízí kuchyňský i ostatní nábytek v jedinečném duchu, plném noblesy a kouzelné atmosféry.

L. J. Hruštinec zakladatel HŠ RUSTIKAL

Designér a výhradní majitel společnosti Hš Rustikal stylové kuchyně, pan L. J. Hruštinec, získal cenný základ pro svou práci přímo ve výrobě. Studoval v kanadském Montrealu, kde se dozvěděl mnohé o navrhování stylového tradičního kuchyňského nábytku. Své představy realizoval nejprve ve vlastním interiéru, který plně vystihuje životní styl jeho rodiny.

„Vždy jsme s manželkou vnímali způsob bydlení jako vyjádření vkusu, protože tam, kde se každý den probouzíme, kam se denně vracíme a kde vítáme přátele, tam je domov, ve kterém se odráží osobnost těch, kteří jej užívají.“

V roce 1990 založil výrobní firmu s původním názvem H+Š Rustikal. V počátcích se věnovali výhradně navrhování zakázkových stylových kuchyní, postupem času se jejich nabídka rozšířila o další nábytek na míru: vestavné skříně, ostění, koupelnový nábytek, vestavné knihovny či nábytek do domácích pracoven. Brzy si tak získali oblibu a přízeň náročných zákazníků.

„Plně respektujeme jedinečnost a přání každého našeho zákazníka, navrhujeme pro něj unikátní nábytek, v němž se v dokonalé harmonii setkává tradice a současnost. Vysoká estetická hodnota jde u nás ruku v ruce s technickou úrovní, která splňuje veškeré nároky kladené na každodenní uživatelský komfort“

V pražském showroomu vyhledávají služby společnosti Hš Rustikal především klienti, kteří staví či rekonstruují městské domy a byty, prvorepublikové vily nebo venkovské usedlosti. Produkty z přírodních materiálů, jako je kvalitní tvrdé dřevo dubu či javoru, mohou ale vhodně a vkusně doplnit i loftový byt nebo dům pojatý v moderním duchu.

Hlavní výhodou firmy je provázanost designu a výroby, což umožňuje vytváření skutečně jedinečných zakázek s kreativním začleněním všech zvláštností daného prostoru. Výsledkem jsou interiéry s hřejivou atmosférou středomoří, viktoriánskou noblesou či se střízlivou elegancí shakerského stylu.

Provensálská rustikální kuchyně